Hebei Oulite İthalat ve İhracat Ticaret A.Ş., Ltd

Bir zamanlar işbirliği, satış sonrası servis ömrü

Ev
Ürün:% s
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize Ulaşın
Teklif isteği
Ana sayfa

Hebei Oulite Import&Export Trading Co.,Ltd Fabrika turu

Ben sohbet şimdi
Sertifika
Çin Hebei Oulite Import&Export Trading Co.,Ltd Sertifikalar
Sizin nazik misafirperverliği için teşekkür ederiz. Firmanızın çok profesyonel, biz yakın gelecekte güzel bir işbirliği olacak.

—— Alisa

Güzel hizmet ve yüksek kalite ve yüksek itibarı ile iyi bir şirket. Bizim güvenilir bir tedarikçi biri mal zamanında ve güzel bir paket teslim edilir.

—— Lionel Lobo

İyi satış sonrası servis hizmetiniz için teşekkür ederiz. Mükemmel eğitim ve teknoloji destek bana çok yardımcı olur.

—— Mark

 • Üretim hattı

  Hebei Oulite Hasır Machine Co, Ltd 1988 yılında kurulan, biz esas olarak düz çizgi çekme makinesi, galvanizli tel üretim hattı, zincir bağlantı çit makinesi, vb vermekteyiz

  Düz çizgi tel çekme makinesi, sindirim ve emme teknolojisi ile geliştirilen ve üretilen bir üst uç tel çekme makinesidir. Ana özellikleri: Tamburun dar yarık su soğutması vardır, çekme kalıbı doğrudan su soğutmasını benimser ve soğutma etkisi iyidir. Yüksek iletim verimliliği ve düşük gürültülü birinci sınıf güçlü dar V-kayışı ve standart sert dişli şanzıman şanzımanını benimser. Tamamen kapalı koruma sistemi, iyi güvenlik, tansiyon ayarlama, düzgün çizim ve AC frekans dönüşümlü (veya DC) çeşitli invertörler kullanır. Programlanabilir kontrol sistemi), ekran, yüksek otomasyon derecesi, kolay kullanım, çizilen ürünlerin mükemmel kalitesi.

  Özellikle yüksek kaliteli tel, gaz korumalı tel, alüminyum kaplı çelik tel, öngerilmeli çelik tel, hortum çelik tel, yay çelik tel, çelik kord çelik tel ve orta ve yüksek karbonlu çelik tel çekmek için uygun olan 16 mm'nin altındaki çeşitli metal telleri çekmek için uygundur. vb

  Yeni galvanik üretim hattı, bir tel boşaltma cihazı, bir tel yüzey temizleme cihazı, bir kaplama cihazı, bir hava kurutma cihazı, bir kurutma cihazı ve bir tel içeren, kirletici olmayan, enerji tasarrufu sağlayan ve çevre dostu galvanizli demir tel üretim hattıdır. Toplama cihazı ve yardımcı model tarafından önerilen kirlilikten tasarruflu enerji tasarrufu ve çevre koruma galvanizli demir tel Üretim, komple bir tel üretim hattı seti ortaya koydu, tel besleme, doğrultma, pas alma dahil olmak üzere tel üretiminin tamamını otomatik olarak tamamlayabilir. toz giderme, galvanizleme, pnömatik kurutma, yıkama ve tel. Tüm süreç tamamen otomatiktir, işgücüne ihtiyaç duyulmaz, mevcut manuel modla karşılaştırıldığında zamandan ve verimlilikten tasarruf sağlar ve tüm süreç çevre kirliliğini etkin bir şekilde önleyen kirletici olmayan üretimdir.

  Sıcak Daldırma Galvanizli Üreten Sıcak Daldırma Galvanizli Tel Üretim Hattı

  çelik tel, tel örgü çit ürünleri ve inşaat alanı yapımında yaygın olarak kullanılır.
  Tel çekme makinası: Değişken frekansı benimseyen ters erik çiçeği sarma ünitesini benimser

  hız ayar motor ve hız alma ayarlanabilir. Her sarma makarası bir

  4.0KW ve 0.75KW motor. Tel alındığında, tel düzdür. Kablolama kararlı ve

  disk ağırlığı, işçilerin çalışması için uygun olan 800-1000kg'dir.

  Otomatik çift spiral elmas tel örgü zincir bağlantı çit makinesi imalatı fiyat makinesi

  çift ​​tel besleme, üretim hızı tek tel besleme makinesinden çift, makine PLC

  kontrol, böylece tolerans çok küçüktür +/- 1mm, düşük gürültü ve makineyi çalıştıran 24 saat,

  Makine hem galvanizli tel hem de pvc kaplı tel için uygundur.

  Maksimum 5mm tel çapını örebilir;

  Tek tel tam otomatik zincir bağlantı çit makinesi tel çapı 1.5-4.5mm ile zincir bağlantı örgü üretebilir,

  delik genişliği 25 * 25-100mm * 100mm

  maksimum örgü genişliği makine tarafından ayarlanabilir. 2m, 3m, 4m tipi vardır.

  ve 5m, 6m tipi makine de ihtiyacınız tarafından özelleştirilebilir

 • OEM / ODM
  Şirket, verimli bir teknik geliştirme ekibine sahiptir ve tasarım, geliştirme, numune üretimi, montaj hattı üretimi, proje yönetimi ve kalite kontrol standartlarında geniş bir tecrübe birikimine sahiptir. Mükemmel ürün ve mükemmel hizmet ile müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılıyoruz.

 • Ar-Ge
  Teknik merkezimiz deneyimli teknik elit ve profesyonel mühendislerden oluşan bir ekip ile teknik departman ve Ar-Ge bölümünden oluşmaktadır. Sadece temel araştırmalara odaklanmakla kalmıyor, aynı zamanda büyük inovasyon ve yaratıcı gücü olan en ileri teknolojiyi de hedefliyoruz.

İletişim bilgileri
Hebei Oulite Import&Export Trading Co.,Ltd

İlgili kişi: Miss. Lisa

Tel: 86 18999996781

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin