Hebei Oulite İthalat ve İhracat Ticaret A.Ş., Ltd

Bir zamanlar işbirliği, satış sonrası servis ömrü

Ev
Ürün:% s
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize Ulaşın
Teklif isteği
Ana sayfa

Hebei Oulite Import&Export Trading Co.,Ltd

Ben sohbet şimdi
Sertifika
Çin Hebei Oulite Import&Export Trading Co.,Ltd Sertifikalar
Sizin nazik misafirperverliği için teşekkür ederiz. Firmanızın çok profesyonel, biz yakın gelecekte güzel bir işbirliği olacak.

—— Alisa

Güzel hizmet ve yüksek kalite ve yüksek itibarı ile iyi bir şirket. Bizim güvenilir bir tedarikçi biri mal zamanında ve güzel bir paket teslim edilir.

—— Lionel Lobo

İyi satış sonrası servis hizmetiniz için teşekkür ederiz. Mükemmel eğitim ve teknoloji destek bana çok yardımcı olur.

—— Mark

Hebei Oulite Import&Export Trading Co.,Ltd

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Hebei Oulite Import&Export Trading Co.,Ltd Hebei Oulite Import&Export Trading Co.,Ltd Hebei Oulite Import&Export Trading Co.,Ltd Hebei Oulite Import&Export Trading Co.,Ltd Hebei Oulite Import&Export Trading Co.,Ltd Hebei Oulite Import&Export Trading Co.,Ltd Hebei Oulite Import&Export Trading Co.,Ltd Hebei Oulite Import&Export Trading Co.,Ltd Hebei Oulite Import&Export Trading Co.,Ltd Hebei Oulite Import&Export Trading Co.,Ltd
Mısırlı müşteri Hindistan'dan müşteri Hindistan'dan Müşteri2 Meksika gelen müşteri Rusya'dan müşteri Özbekistan'dan müşteri Fabrika Ofis Binası fabrika atölyesi

Şirket ayrıntıları:

İş türü : Üretici
Dağıtıcı/toptancı
İhracatçı
Şirket ticaret
Satıcı
Ana Pazar : Doğu Asya
Güneydoğu Asya
Orta Doğu
Afrika
Dünya çapında
Markalar : OLT
No. Çalışanları : 100~200
Yıllık satış : 3000000-3500000
Yıl kurulan : 1988
İhracat p.c : 80% - 90%

Hebei Oulite Hasır Machinery Co, Ltd araştırma ve geliştirme, tasarım, üretim, satış ve servis tel örgü makine ve ekipman konusunda uzmanlaşmış bir kuruluştur.Kuruluşundan bu yana, "bir kerelik işbirliği ve ömür boyu satış sonrası" hizmet ilkesine adamıştır.Firmamızın ana ürünleri

 

Çin Hebei Oulite Import&Export Trading Co.,Ltd şirket Profili 0

 

Galvanizli tel üretim hattı, üretim hattı ağırlıklı olarak galvanizli çelik tel ve galvanizli demir tel üretimi için kullanılır, ürün çeşitli tel örgü ve inşaat alanlarının üretiminde yaygın olarak kullanılmaktadır.Firmamız müşterinin çalışma sitesine göre ekipman çözümleri özelleştirmek için profesyonel bir tasarım ekibine sahiptir.Ve ekipman normal kullanılana kadar mühendisimiz kurulum ve devreye almadan sorumludur.

 

Çin Hebei Oulite Import&Export Trading Co.,Ltd şirket Profili 1

 

Zincir bağlantı çit makinesi tek tel zincir bağlantı çit makinesi ve çift tel zincir bağlantı çit makinesi ayrılmıştır.Servo motor, PLC kontrol sistemi benimser, yüksek konumlandırma hassasiyeti, yüksek çıkış, emek tasarrufu, düşük gürültü performansına sahiptir ve 24 saat boyunca sürekli çalışabilir.

Daldırma ekipmanı, rulo ağ daldırma ve panel ağ daldırma içerir.Ekipman, PVC tozunu tel örgü ürün üzerine sarmak için yüksek sıcaklıkta ısıtma kullanır.İşlenmiş ürünler daha güzel ve dayanıklıdır.Isıtma yöntemleri elektrikli ısıtma ve doğal gaz ısıtma içerir.

 

Çin Hebei Oulite Import&Export Trading Co.,Ltd şirket Profili 2

 

Aynı zamanda, tel örgü kaynak makinesi, kaynaklı tel örgü makinesi, tel çekme makinesi, dikenli tel makinesi, jilet dikenli tel makinesi ve firmamız tarafından üretilen kıvrımlı tel örgü makinesi de müşterilerimiz tarafından alınır.

 

Çin Hebei Oulite Import&Export Trading Co.,Ltd şirket Profili 3

Profesyonel bir üretim ekibimiz ve satış sonrası servis ekibimiz var, makineyi daha verimli ve daha akıllı hale getirmek için ekipmanı sürekli olarak geliştiriyor ve güncelliyoruz, bizi her zaman sektörde lider seviyede tutuyor.Profesyonel müşteri hizmetleri, müşterilere yönelik sorunları zamanında çözmek için günde 24 saat çevrimiçi iletişim sağlar.

 

Çin Hebei Oulite Import&Export Trading Co.,Ltd şirket Profili 4

 

Kullanıcılara yüksek kaliteli ürünler sunmak ve en eksiksiz hizmeti firmamızın tüm çalışanlarının misyonu ve arayışıdır.senden Haberler duymayı sabırsızlıkla bekliyorum

 

 

 

 

İletişim bilgileri
Hebei Oulite Import&Export Trading Co.,Ltd

İlgili kişi: Miss. Lisa

Tel: 86 18999996781

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin